5 yılda 213 milyon e-tebligat 5 yılda 213 milyon e-tebligat

Feast, gıda sektörü için çok önemli bir konumda olan ve bu yıl 29’uncusu düzenlenen Gulfood Dubai 2024’te yerini aldı. 19-23 Şubat 2024 tarihlerinde Dubai World Trade Center'da gerçekleştirilen ve 190'dan fazla ülkeden 5.500'den fazla markanın katıldığı fuara Türkiye'den de geniş çaplı bir katılım sağlandı.

Feast Gıda üst düzey kadrosu ile fuarda yer aldı 

E. Özgörkey Grup İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Tabak, Feast Global Pazardan Sorumlu Müdürü Duygu Erdoğan, Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Kemal Kapıcıoğlu, Pazarlama Müdürü Tuğçe Işıksoy ve dış ticaret ekibi fuarda yerini aldı. Şirketin standı, yoğun ilgi gördü ve katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

İş birlikleri güçlendirildi

6 kıtada 70’e yakın ülkeyle lezzetlerini buluşturan Feast, fuarda mevcut iş birliklerini güçlendirmenin yanında, gelecekteki strateji ve büyüme hedeflerini şekillendirmek için yeni değerli bağlantılar da kurdu. 

Feast’in lider konumunu daha da güçlendirdi

Kaliteli ürünleri ve deneyimli ekibiyle Feast Gıda, fuar boyunca sektör temsilcileriyle verimli görüşmeler gerçekleştirerek, uluslararası alanda güçlü bir varlık sergiledi. Yenilikçi ürünlerini tanıtarak, müşterilere daha geniş bir ürün yelpazesi sunma ve tüketicilerin değişen taleplerine uygun çözümler sunma vizyonunu pekiştirdi. Bu etkinlik, Feast Gıda'nın küresel pazardaki lider konumunu daha da güçlendirmesine katkı sağladı.