Altunkaya Şirketler Grubu tarafından düzenlenen ‘Doğa ve Çevre’ isimli resim yarışması ile “Temiz Bir Çevre Resmediyorum ” isimli Resim yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi. Öğrencilere ödülleri Altunkaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya tarafından takdim edildi.

Altunkaya Şirketler Grubu bünyesinde çalışanlarının çocuklarına yönelik düzenlenen yarışmada çevre temizliğine arttırmak amacıyla ‘Doğa ve Çevre’ isimli resim yarışması ile Öğrencilerde Çevre temizliği arttırmak adına “Temiz Bir Çevre Resmediyorum” konuları baz alındı. Birincisi bu yıl gerçekleştirilen ve önümüzdeki yıllardan itibaren ulusal düzeye taşınması hedeflenen resim yarışmasına ilkokul ve ortaokul öğrencileri katıldı. Yarışmaya katılan eserler, seçici kurul tarafından değerlendirildi. Resim Yarışmasında İlkokul ve Ortaokul kategorisinde 6. Sınıf öğrencisi Dila Avcı birinci, 7.Sınıf Öğrencisi Özüm Güneş Eroğlu ikinci, 4.Sınıf öğrencisi Hıranur Doğan üçüncü oldu. 

“Kadın ne ister?” Oyunu Sahneleniyor “Kadın ne ister?” Oyunu Sahneleniyor

Altunkaya Resim Yarışması Gelenekselleştirilerek Türkiye Geneline Yaygınlaştırılacak

Temiz Bir Çevre Resmediyorum” isimli Resim yarışmasına ise 8-12 yaş aralığındaki 400 öğrenci katılım sağladı. Dereceye giren öğrencilere ödülleri Altunkaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya düzenlenen törenle verildi. Tüm yarışmacılara katılımlarından ötürü teşekkür eden Başkan Mahsun Altunkaya , dereceye girenlere ödüllerini takdim etti. Resim Yarışmasında birinci olan eser sahibi Dila Avcı'ya Tablet , ikinci olan eser sahibi Özüm Güneş Eroğlu' na Bisiklet , üçüncü olan eser sahibi Hinarun Doğan'a bluetooth kulaklık hediye edildi. Başkan Mahsum Altunkaya , ödül alan öğrencileri kutlayarak başarılarının devamını dilerken önümüzdeki süreçte bu yarışmanın yerel, bölgesel ve ulusal düzeylere çıkarılacağını ve Türkiye genelinde gerçekleştirilmesinin planlandığını sözlerine ekledi.